Forum Saati Salı Şub. 20, 2018 4:21 pm

Forumun hizmet kuralları

Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyalı mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, adminlerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. E-posta adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifrenizi yeniden yolluyor)

-Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler yasaktır.
-yasaya aykırı pratikler yasak;
-başka bir sitenin haberlerini yayıyorsanız, bu site bunu kabul etmeldir. Bu sitenin yöneticilerin yaptıkları işlere saygı duymak için sitenin adressini yazın !
-mesajları sadece bir kere yollayın.Yoksa tatsız oluyor!
-Yazım yanlışlarına ve gramer'e dikkat edin.SMS stillini tavsiye etmiyoruz!

Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce siteden uzaklaştırılırsınız (ve servis sağlayıcınız da haberdar edilir). Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu forumun moderatörleri, adminleri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Aşağıdaki "kabul ediyorum" linkine basarak :
-yukarıdaki bütün kuralları okuduğunuzu kabul ediyorsunuz;
-yukarıdaki bütün koşulların bağlayıcılığını kabul ediyorsunuz;
-Forumun moderatörlerine bir konuyu değiştirmekte,silmekte izin veriyorsunuz.

Siteye kayıt olurken şu maddelere bire bir uyacağım.-evde beslediğim muhabbet kuşumu (kuşlarımı)çok seviyorum ve bu siteye sadece onlar ile ilgili bilgi paylaşımı ve onlara faydalı olmak için kayıt oluyorum.-muhabbet kuşlarını para kazanmak için değil sevdiğim için besliyorum.-bu sitede hiç bir türlü ahlak kurallarına uymayan kelimeler kullanmayacağım-bu sitede diğer evcillerlede ilgili paylaşımlarda bulunmayacağım.-Ayrıca diğer kullanıcılara ahlaki yönden kötü veya rencide edecek şekilde kişisel mesaj da atmayacağım.-siteyi haftada bir online ziyaret edeceğim.-Sitedeki profil remimi kontrollü kullanacağım-diğer siteler hakkında kötü,kırıcı,rencide edici kelimeler kullanmayacağım.yukarıdaki maddeleri benimsiyor olmanız lazım.Zira kurallardan birisini uygulamazsanız uyarı mesajı gelir ve cevap vermezseniz forumdan atılırsınız.